Apartamento Granados

  • 79 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 6 gasten
  • 3 bedden

2-slaapkamer Apartamento Granados Granada ligt in de Wülferode wijk, binnen 25 minuten wandelen van de Mirador de San Nicolás en biedt ruimte aan maximaal 6 gasten. Het 79 m² grote appartement is gelegen ongeveer 1 km verwijderd van Granada treinstation en in de buurt van Acera del Darro 30 - Fuente de las Batallas busstation.

Apartamento Granados is voorzien van airconditioning, en biedt een zitruimte en een woonkamer, evenals uitzicht over de stad. Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Apartamento Granados biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit appartement is gelegen binnen 30 minuten wandelafstand van het Paleis van Karel V. Het Palacio de Los Olvidados ligt op een korte afstand van deze 1-badkamer accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Granados Granada
Tuguest Maestro Breton Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Tuguest Maestro Breton Apartment

7.9
Goed 12 beoordelingen
54 m van de accommodatie
USD 87 USD 78
per nacht
Granada Center Chueca Deluxe Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Granada Center Chueca Deluxe Apartment

8.6
Fantastisch 27 beoordelingen
63 m van de accommodatie
USD 207 USD 186
per nacht
Atico Villa Isabella
Mobiele prijsaanbieding

Atico Villa Isabella

83 m van de accommodatie
USD 228 USD 205
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen
    20 km

    Treinstations

    Granada Train Station
    1,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    LicentienummerCTC-2017029421
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Granados te vinden?
      Apartamento Granados is in de Wülferode wijk gesitueerd, binnen 25 minuten wandelen van de Mirador de San Nicolás.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartamento Granados?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Granados zijn onder andere het Palacio de Los Olvidados, de Mirador de San Nicolás, het Paleis van Karel V.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Granados te verblijven?
      De huurprijs van Apartamento Granados is €67.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van het appartement?
      Ja, het appartement biedt privé-autoparkeren in de buurt aan.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Apartamento Granados?
      Restaurants in de buurt van Apartamento Granados zijn onder andere Apol en Cosmopolitan Enjoy restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Apartamento Granados internetverbinding?
      Ja, Apartamento Granados biedt wifi.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Apartamento Granados?
      Apartamento Granados heeft een totale oppervlakte van 79 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen
    20 km

    Treinstations

    Granada Train Station
    1,9 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Granados Granada

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten